Muszle z morza śródziemnego

Muszle z morza śródziemnego
Muszle z morza śródziemnego

Muszle z morza śródziemnego

Bo gdy wiesz, co Twoja postać chce, wiesz kto to postać jest .. Chcą wpływa na sposób znaki mówić, działać, strój, wybrać, miłość, nienawiść kłamstwo, oszustwo, cokolwiek. Jest to unikalny sposób, że robią te rzeczy, które odróżniają tych ludzi od nikogo innego na świecie, które sprawiają, że poszczególne znaki. Muszle z morza śródziemnego.

Niech twoja postać realizować Umieść na stronie, a wszystkie inne aspekty swojej osobowości ujawni się do ciebie. A kiedy pęka, że ??powłoki otwarte, będziesz miał różnego rodzaju pyszności cieszyć.

To tylko jeden z przykładów tego, jak pisarze mogą korzystać podejście aktora myśleć o swoich bohaterów, aby nie tylko pomóc im odkryć cechy, które odróżniają charakter, ale również wskazać stronę momentów strukturalnych, do którego fabuła musi budować.

Z tego i wielu innych powodów, ja oferując zupełnie nową klasę, która pozwoli Ci doświadczyć scenopisarstwa z drugiej strony ekranu. Czy zawsze marzyłeś o bycie na scenie czy ekranie, lub po prostu chcą pogłębić swoją pisanie poprzez zrozumienie rzemiosła aktora, trzeba wziąć tę klasę:

TEKST DO CIAŁA BODY na tekst: klasa działających we Pisanie Twist

Pod kierunkiem uznanego reżysera i nauczyciela Isabel Milenski, można odkryć, jak powalić mury między siebie i swoich bohaterów dzięki magii wydajności. Będziesz nie tylko dowiedzieć się jak aktor zbliża się do odtwarzania lub scenariusz, będziesz miał doświadczenia fizyczne zamieszkujące charakter, biorąc ze sobą nową perspektywę, która na zawsze zmieni sposób postrzegania zarówno pisanie i działania.

Tak, to czy zawsze marzyłeś o bycie na scenie czy ekranie, lub po prostu chcą pogłębić swoją pisanie poprzez zrozumienie rzemiosła aktora, musisz wziąć tę klasę!

Nie jest wymagane doświadczenie. Tylko chęć odkrywania i tworzenia.

Gotowi podjąć następny krok?

TEKST DO CIAŁA CIAŁO TO TEKST: klasa działających we Twist piśmie w TADA! 15 W 28th Street, NYC TERAZ TYLKO 150 $ za 4 tygodnie!

Albo zapisać się do dzisiaj Screenwriting warsztatu lub Master Class i nauczyć się umiejętności potrzebne do kopalni za dobre rzeczy, w korzystnym wspólnocie pisarzy takich jak Ty. Wszystkie zajęcia odbywają się w Nowym Jorku Area. Szczęśliwy Pisanie! Jacob Krueger.

Rekomendowane artykuły