Muszle ślimaków morskich

Muszle ślimaków morskich
Muszle ślimaków morskich

Muszle ślimaków morskich

Zbieranie monet - 50 State Quarters Program. Był czas w historii naszego narodu, kiedy dzieci i dorosłych może mieć nadzieję na znalezienie stare monety miesza się z ich zmianą kieszeni. Można znaleźć Indian Head groszy, Buffalo Nickels lub monet, które zawierały srebro. Dziś najlepsze co Trener personalny opinie możesz liczyć to sporadyczne Pszenica grosza, chyba że jesteś jednym z wielu ludzi, którzy zbierają Quarters państwa. Muszle ślimaków morskich.

Przed 1999 Zbieranie monet jako hobby stracił dużo jej popularność i niektórzy twierdzą, że to na spadek. W styczniu 1999 roku w pierwszym kwartale Programu Quarter 50 państwa został wydany i nagle, Ameryka była zakochana w monety zbieranie ponownie. Po raz kolejny dzieci i dorośli sprawdzali ich zmianę kieszeni dla najnowszej kwartału państwa.

Program rozpoczął się od wydawania kwartału Delaware stycznia 1999 i jest zaplanowane do końca, gdy czwarta Hawaii jest wydawana października 2008. połączeń harmonogramu przez pięć kwartałów rocznie, co przekłada się na jedno nowe monety stan jest wydawane w przybliżeniu co 10 tygodni. To względne krótki czas pomiędzy wydaniem każdej monety państwowej, która jest częściowo odpowiedzialna za to, że programy popularności. Program może być wykraczający poza rok 2008, tak że czwarte z projektami uhonorowanie Dystrykt Kolumbii, Puerto Rico i na terytoriach USA Guam, Mariany Północne, Samoa Amerykańskie Wyspy Dziewicze i mogą być wydawane.

Popularny program, USA opiera się na równie popularnego programu, który Royal Canadian Mint przeprowadzonego w 1992 roku dla uczczenia 125. rocznicy Kanady swojej konfederacji. Kanada wydała jedną monetę w miesiącu w tym samym roku w celu upamiętnienia każdego z 10 prowincji i 2 terytoriów. Dzisiaj musiałby to być program 13-miesięcy, ponieważ Kanada ma teraz 3 terytoria - Nunavut stał się terytorium w 1999 roku.

Artykuł dzięki:

Rekomendowane artykuły