Jak jest po niemiecku zbierać muszle

Jak jest po niemiecku zbierać muszle
Jak jest po niemiecku zbierać muszle

Jak jest po niemiecku zbierać muszle

Kto wiedział malutki znaczek mógł utrzymać tak dużą wartość? Jak jest po niemiecku zbierać muszle.

4. Monety. Monety pozostaje jednym z najbardziej poszukiwanych kolekcje na świecie. Wiele osób spędza setki tysięcy dolarów na monety, które były pierwotnie wart mniej niż dolara. Najcenniejsze monety w świecie jest 1933 Saint-Gaudens Double Eagle złota. Moneta miała wartość nominalną 20 $, ale został zakupiony na aukcji w lipcu 2002 roku za niewiarygodne $ 7,6 miliona dolarów.

5.Dolls. Podobnie jak karty baseball i komiksów dla mężczyzn, kolekcjonowania lalek są ogromne zainteresowanie wielu kobiet. I choć nieotwarte lalki Barbie i lalki porcelanowe mogą być bardzo cenne, szwajcarski robione lalki trener ptaka (znany również jako sześć milionów dolarów lalki) jest najdroższym lalka na świecie o planowanej wartości 6 milionów dolarów. Drugim najbardziej cenne lalki mówi się, że warto jedynie 230.000 przez porównanie.

Mamy nadzieję, że cieszył się nasz artykuł na temat najbardziej popularnych - i najcenniejszych - kolekcje dla dorosłych. Kto wie, może kiedyś będziesz sprzedawać swoje kolekcje na miliony dolarów.

Alexis Brunswick został zbieranie monet przez lata. Ona spędziła wiele godzin badania popularne kolekcjonerskich i postanowił podzielić się swoją wiedzą z czytelnikami HelloHobbies.com.

Rekomendowane artykuły