Muszle morskie kolorowanki

Muszle morskie kolorowanki
Muszle morskie kolorowanki

Muszle morskie kolorowanki

Oto 6 rzeczy, których nie potrzebują, nie dostaniesz (i nie płacą FOR), kiedy zatrudnić wirtualny copywriter. Czas ruchu. Muszle morskie kolorowanki.

Ile godzin swój pełny wyjadacze spędzają w korkach lub oczekiwania w kolejce do McDonalda Drive-Thru? Co z tą freelancer, który działał tylko 6 z 8 godzin, zamówione w tym tygodniu, bo zgubił na jej obiadowej ... dwa razy? Czas Drive jest pozbawić czasu ... ze swojej firmy!

Wyobraź sobie, że zamiast siedzieć w ruchu, Twój wirtualny copywriter siedzi przy swoim komputerze, wypuszczając nowe pomysły marketingowe dla Twojej firmy. Więc, co to będzie: jazdy na autostradzie, czy prowadzisz działalność? Wybór nalezy do ciebie. Pogaduszki czasu.

Nowy pisarz idzie w tym tygodniu, to świetnie! Jedynym problemem jest to, swoje zadowolony pracownik pszczoły są nieco zbyt chętnie przyjacielskiej rozmowie. Ilu pogawędki godzin sądzisz pan wyłożył gotówkę przez cały okres swojej działalności?

Kiedy zatrudnić wirtualny copywriter, płacisz tylko czas spędzony na rzeczywistej pracy, a żaden nie wydano bantering w łazience, jak rozmawiają w kawiarni, a kvetching przez chłodnicę wody. 100% na wezwanie copywriting ... Teraz mówisz. Chory razem.

Chory razem nic nie kichać na. Pracownicy zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin albo zabrać chore dni wolnego lub pokazać się w pracy wyczerpany, kaszel ich mózgi i nie może funkcjonować. A co z tych dni "zdrowia psychicznego"? Spójrz prawdzie w oczy, nic z tego nie jest zdrowy dla Twojego biznesu.

Gdy wirtualny copywriter zachoruje, jego firma cierpi, nie twoja. Czemu? Bo jeśli on jest zbyt słaby, by pracować, a następnie zatrudnić kogoś innego do roboty, zamiast go. Brzmi jak recepta na sukces dla mnie!

Romans biurowy.

Kto by się domyślił wielki bonus, który przyjdzie z nowym freelancer facetem? Początkujący nowy romans z młodą panią, która odbierze telefon.

Rekomendowane artykuły