Nietypowe hobby w języku angielskim

Nietypowe hobby w języku angielskim
Nietypowe hobby w języku angielskim

Nietypowe hobby w języku angielskim

6 rzeczy, których nie potrzebujesz, nie dostaniesz (i nigdy nie płacić za) jeśli zatrudnić Virtual Copywriter. Nietypowe hobby w języku angielskim. Zacznę od wyjaśnienia, co to jest wirtualny copywriter.

Wirtualna copywriter tworzy materiały marketingowe dla Twojej firmy ze zdalnej lokalizacji. Wirtualne copywriterów elektronicznie przesyłać pliki i komunikować się przez telefon i e-mail. Kiedy trzeba natychmiast kopiować, wszystko co musisz zrobić, to poprosić wirtualny copywriter, a będzie wam dane.

Wiele firm wciąż boi się, że skok w 21 wieku i outsourcingu wirtualnego copywriter do obsługi tych żmudnych i czasochłonnych zadań pisania. Co boją się, że nie jestem do końca pewien.

Czy to, że pisarz nie będzie tam, aby uczestniczyć w spotkaniach towarowych? Nic szybki update przez telefon nie może rozwiązać. (Nie są najbardziej spotkania 20% wymiany istotne informacje, a 80% "ekstra" tak?)

Czy brak "w gabinecie twórczej chemii", która ich niepokoi? Jeśli chemia była tak ważna dla dobrego pisania, istniejące prawnikami byłoby wprowadzenie pióro lub powiem palce do klawiatury w tym samym momencie. Ale zamiast ... czytasz ten artykuł i poważnie rozważa, jak copywriter może mieć swój marketing na wyższy poziom. Tak, że będziesz zaskoczony, jak wiele wirtualnych copywriterów może korby słowo magiczne przy minimalnej interwencji w-personel.

Wirtualna copywriter to dżin do obrotu; pojawia się ona, gdy jej potrzebujesz, i znika, gdy nie masz. Dzięki wirtualnym copywriter, ilość godzin lub projektów rezerwacji jest całkowicie w kontroli. Jeśli z jakiegoś powodu nie podoba ci copywriter lub odwrotnie, można zerwać więzy w dowolnym momencie, a każdy będzie odzyskać dość szybko. Nie można pokonać tę zależność wygody, zaprojektowany aby dać Ci wszystko, czego potrzebujesz, a żaden z tego, czego nie potrzebujesz.

Rekomendowane artykuły