Muszle morskie do kupienia

Muszle morskie do kupienia
Muszle morskie do kupienia

Muszle morskie do kupienia

Czy wiesz, że wapń umożliwia uwalnianie neuroprzekaźników? Jeśli spojrzeć na objawy niedoboru wapnia, zobaczysz zachowań podobnych do ADHD - drażliwość, zaburzenia snu, nieuwagi. To nie jest bardzo trudno znaleźć pokarmy bogate w wapń w supermarkecie, ale starają się trzymać zielone warzywa jako źródło wapnia. Produkty mleczne zawierają kazeinę, białko, które organizm ma trudności z trawieniem. Częściowo strawiony formularze kazeiny peptydy opioidowe, które mają działanie uspokajające i może powodować trudności z ustawieniem ostrości, zapomnienie i nieuwagi. Muszle morskie do kupienia.

Magnez

Magnezu reguluje poziom energii i funkcji mózgu, i uczestniczy w ponad 300 reakcji chemicznych zachodzących w organizmie. Część z tego, co powoduje niedobór magnezu jest gdy dziecko spożywa zbyt dużo wapnia. Magnez i wapń są molekularnie związane, co oznacza, że ??za dużo lub za mało jednego minerału wpływa na zdolność organizmu do metabolizowania drugiej. Magnez może być uzupełniany poprzez unikanie wyrafinowaną mąka, cukier i sól, a przy użyciu soli organicznych, mąkę, i naturalne środki słodzące w ich miejsce. Można również użyć cytrynian wapnia, takie przyswajalną suplement, który zawiera prawidłowe proporcje magnezu i wapnia.

Cynk

Niedobór cynku mineralnej można łatwo pomylić z ADHD; Po tym wszystkim, jej objawy są niekontrolowane nadpobudliwość i nieuwaga. Cynk wpływa na wydzielanie i aktywność neuroprzekaźników dopaminy i serotoniny i melatoniny hormonu, który reguluje sen. Cynk można znaleźć wołowiny, ciemne mięso z kurczaka, brązowy ryż, ziemniaki, łosoś, i skorupiaków.

Żelazo

Podobnie jak cynk, żelazo uczestniczy w regulacji aktywności neuroprzekaźników i produkcji. Poza tym, dzieci z niedoborem żelaza są w stanie wchłonąć ołów, rtęć i inne metale ciężkie. Przed podaniem dziecku suplement żelaza, upewnij się zweryfikować niedobór składników pokarmowych poprzez badania elementu.Zbyt duża ilość żelaza może być toksyczne i powodować wolne rodniki.

Dr Yannick Pauli jest ekspertem w dziedzinie naturalnych metod na ADHD i autor popularnej samopomocy domowej programu studiów Unritalin rozwiązań. On jest dyrektorem Centrum Neurofit w Lozannie, w Szwajcarii i ma pasję opiece nad dziećmi z ADHD. Kliknij link więcej informacji na temat tego, co wielkie jest ADHD.

Rekomendowane artykuły