Muszle morskie sklep internetowy

Muszle morskie sklep internetowy
Muszle morskie sklep internetowy

Muszle morskie sklep internetowy

Powrót na początku lat 70-tych byłem nauczycielem liceum współczesna literatura i jedna z moich ulubionych książek do nauczania został George'a Orwella 1984. George wprowadził nas do Wielkiego Brata, który czuwał nad każdym aspektem naszego życia. 1984 przyszedł i jest dobrze obok nas, ale Big Brother jest bardzo żywa w 21 wieku. Nasz rząd jest coraz większa oddział stróżów i regulatory są stale zerkając na naszych barkach, a coraz prawo do wszystkich naszych działań finansowych. Komputery stały się największą bronią w arsenale i monety kolektorów Big Brother i dealerzy muszą uważać na swoje czyny. Muszle morskie sklep internetowy.

Komputery zrewolucjonizowały całą branżę monety, nawet dla użytkowników wykrywaczy metali do znalezienia monet i budować kolekcje monet. Prawie wszystkie nowe detektory są komputery i urządzenia te mają bardzo pozytywny wpływ na poszukiwaczy skarbów, zarówno dla użytkowników lądowych i morskich. Skomputeryzowana handlu znacznie ułatwił handel monety też. Moc komputerów, aby pomóc kupującym "zobaczyć" monety, sprawia, że kupując u dealerów na całym świecie, w miarę bezpieczne "sight-niewidzialne" kup. Komputery są obecnie wykorzystywane w klasyfikacji monet. Jednak wpływ komputerów na monety biznesu to miecz obosieczny. W rękach Big Brother, regulacja działalności monety wywiera bardzo negatywny wpływ na aktywność monety rynku. Internal Revenue Service i inne agencje rządowe, są z wykorzystaniem komputerów patrzeć prosto w naszych księgach bankowych i rzeczywiście zobaczyć nasze rachunki dla każdej transakcji wykonanej. Nabywanie lub zbywanie staje się ryzykowne jako zakupy monety mogą podlegać kilku wymogów sprawozdawczych "BB". Oto przykład jednego z tych przepisów, które odnosi się do dokonywania transakcji gotówkowych:

"Każda osoba zaangażowana w działalność handlową, gospodarczą, która w trakcie takiej działalności gospodarczej lub zawodowej, otrzymuje więcej niż $ 10,000 w gotówce w ramach jednej transakcji (lub dwóch lub więcej transakcji powiązanych) muszą złożyć formularz 8300.

Rekomendowane artykuły