Muszle morskie na kilogramy

Muszle morskie na kilogramy
Muszle morskie na kilogramy

Muszle morskie na kilogramy

Dopiero zaczyna się w tym dziwnym i wspaniałym hobby. W rzeczywistości są miniaturzystów stolarzy, projektantów i hobbyści wszystko w jednym. I jako nowego miniaturowego kolektora trzeba znać pewne podstawy. Przede wszystkim główne rozmiary mebli Dollhouse jest jeden cal. Większość miniatury są w obu orzech lub orzech, i tak jak Dollhouse łazienkach można znaleźć pokoje specjalne z wielu rodzajów figurek w nich. Muszle morskie na kilogramy.

Dollhouse Meble jeden cal

Wagi Dollhouse są sposobem, aby wiedzieć, że meble kupujesz będą pasowały do ??lalek. W domku dla lalek City, chyba że tytuł mebla powie Ci to cala lub cala, przedmiot jest zbudowany w skali 1 cala.

Większość mebli dla lalek, jak większość domki dla lalek, są zbudowane w skali 1 cala (znany również jako skali 1:12). Z 1 cala (1,12) skalę, cala mebli Dollhouse równa się stopie realnego mebli. Na przykład, Dollhouse tub 5 cali jest zbudowany do reprezentowania 5 stóp prawdziwego hydromasażem. W innych skal, takich jak pół cala i ćwierć cala mniej niż cal oznacza stopę realną mebli.

Więc dwa cale wzrostu Dollhouse stolik będzie wyglądał jak 2 stóp wysokości stolika w rzeczywistości. W innych skal, takich jak pół cala i ćwierć cala mniej niż cal oznacza stopę realną mebli.

Dollhouse Meble Orzech

Orzech drewno rośnie bardzo powoli, a co za tym idzie ma bardzo kolorowe i silne ziarna. Orzech ma delikatniejszą brązowy odcień, który będzie pasował z tradycyjnymi meblami Dollhouse. Widać w większości zestawów sypialni i kuchni, jak materiał z wyboru. Charakterystyka orzech jest również dobrze nadają się do mebli Dollhouse ze względu na jego charakter trwały odpornego na zarysowania.

Materiał Dollhouse Meble: Orzech

Pekan są smaczne, ale nie wiesz, że drewno jest idealny? W rzeczywistości, orzech drewno jest jednym z najbardziej popularnych wyborów w meblach Dollhouse dzisiaj.

Rekomendowane artykuły